UAH 1,080 per night
UAH 1,080 per night
Art Deco Central Rooms, L'viv, Ukraine

Art Deco Central Rooms

L'viv (Lviv), Ukraine - Petra Doroshenka Street №22, 2 Floor, Ap. 3

No reviews

Be the first!   Write a review

Description - Hotel

Art Deco Central Rooms – новий міні-готель в центральній частині Львова. На Ваш вибір пропонуємо шість комфортних та затишних кімнат категорій “Стандарт”, “Класік” та “Покращений” з авторським дизайном за мотивами стилю Арт-Деко.

Для наших Гостей ми створюємо відмінні умови проживання, гостинний та професійний сервіс, затишну атмосферу. Це все доповнить Ваші враження від перебування у чарівному та старовинному місті Лева

Розташування міні-готелю центральне, а відстань до більшості пам’яток в межах 5-10 хв. пішки. Ось найвідоміші з них: Парк ім. І. Франка – 400 м, Палац Потоцьких – 450 м, Костел Єзуїтів – 500 м, Площа Ринок – 700 м, Оперний театр – 700 м.

Art Deco Central Rooms розташований на вул. Петра Дорошенка, історія якої починається ще з 1470 року. Будинок №22, де знаходиться міні-готель, зведено у 1927 році у традиційних формах модерну та Арт-Деко. Відповідний проект на будівництво був розроблений ще у 1925 році архітектором Соломоном Кайльом на замовлення Бернарда Тайна. За проектом архітектора Юзефа Авіна надбудований четвертий поверх.
Art Deco Central Rooms – місце, де Вам завжди раді!

  • Art Deco Central Rooms, L'viv, Ukraine, Ukraine hotels and hostels
  • Art Deco Central Rooms, L'viv, Ukraine, find me the best hotels and places to stay in L'viv
The space
  • Property type: Hotel
  • Guest rooms/units: 6
  • Year built: 2018
Hotel accommodations

Lowest price available: UAH 1,080 (Ukraine Hryvnia)

  • Check-in: 1:00pm
  • Check-out: 11:00am

Hotel amenities

24-hr front desk Pets not allowed WIFI (free)

Room amenities

Private bathroom Television WIFI


Policies
Price details

UAH 1,080 per night (Ukraine Hryvnia)

An additional deposit may be requested prior to arrival. If so, you will be contacted directly after you confirm your booking.

Credit cards accepted on location: VisaMasterCard

Location - Hotel

Petra Doroshenka Street №22, 2 Floor, Ap. 3
L'viv (Lviv)
L'vivs'ka Oblast'
Ukraine 

Hotel website

Latitude: 49.83913, Longitude: 24.02475

How to get there

Якщо Ви приїхали на Залізничний вокзал Вам слід :
– Сісти на трамвай № 1 або 9 і доїхати до зупинки «вул Дорошенка». Вартість проїзду у трамваї – 5 грн, квиток можна купити на зупинці або безпосередньо у водія. Години роботи – 6:00 – 21:00.

Якщо Ви прилетіли у Аеропорт :
– Потрібно сісти на міський автобус № 48 і доїхати до зупинки «Головна пошта». Або ж потрібно сісти на тролейбус №9 і доїхати до зупики “Університет ім. Івана Франка”. Вартість проїзду в автобусі та тролейбусі– 5 грн, оплата здійснюється безпосередньо водієві. Години роботи – 6:00 – 21:30.

Якщо Ви приїхали на головний Автовокзал (вул. Стрийська, 109):
– Вам треба знайти міський автобус № 9 і доїхати до зупинки «Головна пошта». Вартість проїзду в автобусі – 5 грн, оплата здійснюється безпосередньо у водія. Години роботи – 6:30 – 22:50.